Iin kunnan Työllistämispalvelut

Postitusosoite: PL 24, 91101 Ii
Käyntiosoite: Kunnanvirasto, Jokisuuntie 2, 91100 Ii

Päällikkö Lea Aalto
p. 050 395 0330
lea.aalto@ii.fi
Toimistosihteeri/työsuunnittelija Marja-Leena Sergejeff
p. 050 4532 112
marja-leena.sergejeff@ii.fi

Voit antaa palautetta IiRekry sivuistoista, tällä lomakkeella.

IiRekry messut ja palvelut työnantajille

Micropolis Oy / Työllistämiskoordinaattori Helena Ylisirniö
p. 040 351 3397, helena.ylisirnio@micropolis.fi

Iipaja

Piisilta 1 B-siipi (Micropolis), 91100 Ii
Avoinna arkisin klo 8.00 - 15.00

Yksilövalmentaja

Heli Haapaniemi
p. 050 338 3977
heli.haapaniemi@ii.fi

Työvalmentajat

Kädentaitojen osasto
Vappu Hyvärinen
p. 050 395 0394
vappu.hyvarinen@ii.fi

Puutyöosasto
Janne Hyvönen
p. 050 388 1844
janne.hyvonen@ii.fi

Taideosasto
Marjo Helenius
p.040 676 5117
marjo.helenius@ii.fi

Starttivalmennus

Jari Perälä
p. 050 5930 390
jari.perala@ii.fi

Kuntouttava työtoiminta

Satu Saarela
p. 050 462 6886
satu.saarela@ii.fi

Jari Perälä
p. 050 5930 390
jari.perala@ii.fi

Seinätön valmennus

Anna Aho
p. 050 442 1755
anna.aho@ii.fi