Iin kunnan Työllistämispalvelut

Käyntiosoite: Kunnanvirasto, Jokisuuntie 2, 91100 Ii
Postitusosoite: PL 24, 91101 Ii

Päällikkö Lea Aalto
p. 050 395 0330
lea.aalto@ii.fi

Työsuunnittelija Marja-Leena Sergejeff
p. 050 4532 112
marja-leena.sergejeff@ii.fi

Voit antaa palautetta IiRekry palveluista ja sivustosta, tällä lomakkeella.

Iipaja

Piisilta 1 B-siipi (Micropolis), 91100 Ii
Avoinna arkisin klo 8.00 - 15.00

Yksilövalmentaja

Heli Haapaniemi
p. 050 338 3977
heli.haapaniemi@ii.fi

Työvalmentajat

Puutyöosasto
Janne Hyvönen
p. 050 388 1844
janne.hyvonen@ii.fi

Taide- ja kädentaitojen osasto
Jenni-Sisko Kurttila
p. 040 676 5117
jenni-sisko.kurttila@ii.fi

Keittiö- ja siivoustyöt
Raili Paaso
p. 040 687 9460
raili.paaso@ii.fi

Työhön valmennus/seinätön valmennus
Seija Kaisto
p. 040 157 9889
seija.kaisto@ii.fi

Kuntouttava työtoiminta

Jari Perälä
p. 050 593 0390
jari.perala@ii.fi

Vappu Hyvärinen
p. 050 395 0394
vappu.hyvarinen@ii.fi

Seinätön valmennus

Heli Haapaniemi
p. 050 338 3977
heli.haapaniemi@ii.fi

IiRekry messut ja palvelut työnantajille

Työllistämiskoordinaattori Helena Ylisirniö, Micropolis Oy
p. 040 351 3397, helena.ylisirnio@micropolis.fi

Tuunataan työtä -hanke

Projektipäällikkö Maija Rusila
p. 040 846 5116, maija.rusila@ii.fi

Projektisuunnittelija Veli-Pekka Korhonen
p. 040 674 7662, veli-pekka.korhonen@ii.fi

Työllistämispalvelut
Micropolis
Piisilta 1 (C-siipi), 91100 Ii